Kula sensoryczna z piłkami

Zaczniemy od naszego hitu do zabawy.

Nowa, młoda firma B. Toys. Zabawki tej firmy to wielki, wielki hit! Niektóre już mamy, inne planujemy kupić – ale o tym później.
Dziś kilka słów o piłkach.
Zabawka dla dzieci 6m- 4lata wg producenta. Duża piłka i 5 małych. Różne kolory (przepiękne!), faktury (miękka guma, twarda, gładka, „kująca”, materiał).
Dziecko uczy się wkładać piłki do otworów, może nimi rzucać, turlać  je, poznawać faktury oraz kolory. Nadaje się do zabrania na plażę, do wody. Wykonana są z wysokiej jakości gumy.
Piłek na rynku jest całe zatrzęsienie. Ale ta – dzięki kolorom, fakturom jest taka, że po prostu chce się ją mieć. Leon ją dostał jak miał koło 10 miesięcy. Na początku nie do końca wiedział o co chodzi, ganiał raczej z wielką radością za piłkami, później z pomocą zaczął je wkładać w otwory, aż zaczął sobie radzić z tym sam. Myślę, że długo się nią pobawi. Zajmuje mało miejsca przez to, że piłki są umieszczone w piłce – matce (zdecydowanie na plus w małym pokoju brzdąca!).
No i co tu dużo mówić – maluchy uwielbiają piłki! Gdy Leonka odwiedzają dzieci to niezależnie od wieku – nie przejdą obok obojętnie.

Dostępna m. in. tu: loflof.pl

image-1 image

zdjęcie 1 zdjęcie 2

zdjęcie 3 zdjęcie 4

zdjęcie 5

skomentuj ten wpis:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s