Konkurs

No to startujemy z konkursem!
Kochani, żeby wygrać super puzzle 3D cityscape (całe puzzle są płaskie, mają cztery stojące budynki 3D) [nadają się i dla chłopca i dla dziewczynki, w sklepie kosztują około 70/80 zł!!], należy:
1. Polubić fanpage flamastrempisane.
2. Udostępnić na swojej tablicy informację o konkursie.
3. Odpowiedzieć pod informacją o konkursie NA BLOGU w jakim mieście chciałbyś mieszkać i dlaczego. Podpisz się imieniem i nazwiskiem.
Konkurs trwa do niedzieli 9go marca do 23:59.
Wyniki ogłoszone zostaną w poniedziałek 10go marca.
Powodzenia!

4 myśli w temacie “Konkurs

  1. Bielsko-Biała. Najbardziej urokliwe jakie znam. Niezwykła bliskość centrum miasta i gór, piękne widoki, budownictwo i sporo możliwości ćwiczenia „ruszania z ręcznego pod górkę” :) Karolina Koma

  2. Pochodzę z Bielska – Białej i polecam to miasto ;) A chciałabym mieszkać w Barcelonie… Uwielbiam to miesto, jego klimat, architekturę i temperaturę powietrza też uwielbiam <3
    Iza Smalec

  3. Nowy Jork:) jak mieć marzenia, to czemu nie wielkie! na przykład mieszkać w dużym mieście, gdzie jest ogrom ludzi, są najwyższe budynki na świecie i można każdego dnia jadać w innej restauracji! :)

  4. Tych zakątków na świecie w których chętnie bym zamieszkała jest mnóstwo: jedne cenię za architekturę, inne za moc rozrywek czy wyśmienite potrawy. Nie wybiegnę jednak poza granicę naszego pięknego kraju. Najwspanialszym miejsce dla mnie do którego będę zawsze chętnie powracała jest Kraków, który może poszczycić się m.in najpiękniejszym rynkiem w Europie. Spacerując krakowskimi uliczkami nie sposób narzekać na nudę czy brak atrakcji- nie z powodu sklepów czy galerii bo takowych w żadnym mieście nie brakuje. To przez wzgląd na urok najromantyczniejszego miasta, które dla mnie jest oazą spokoju… to w niej chciałabym w przyszłości „osiedlić się” z rodziną, wychować swoje dzieci i opowiadać im legendę o dzielnym szewczyku, który pokonał smoka :) Się rozmarzyłam na dobranoc :)
    Ewelina Antoł

skomentuj ten wpis:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s