Pierwszy post wyprawkowy

Zoja jest Zoją, potwierdzone. Do jej przyjścia zostało wg daty z usg 17 tygodni. Dużo i mało za razem. Czas pędzi nieubłagalnie. Leon rośnie, absorbujący ten nasz dwulatek bardzo! Za moment będzie miał już dwa i pół roku.
Chcę pokazać Wam kilka postów dotyczących wyprawki dla maleństwa. Będą to rzeczy podzielone tematycznie. Nie wszystko kupię, chcę pokazac różne propozycje. Część z tych rzeczy już jest u nas ale naprawdę niewielka część. Pora wziąć się za przygotowanie na przyjście Zoi.

Dzisiejszy post chciałam poświęcić przykryciom, okryciom i pieluszkom. Kilka typów dla maleństwa opiszę gdzie można dostać i do czego się może przydać.

Kocyki
Zoja będzie dzieckiem późno zimowym i wczesno wiosennym (mam nadzieję, że zima za długo nie zostanie u nas). Dlatego potrzebujemy ciepłego kocyka.
Mogę polecić kocyki firmy Lodger, są polarowe i ciepłe – obecnie w promocji w sklepie http://www.pieluszkarnia.pl
IMG_4665.PNG

IMG_4663.PNG

Ciepłe kocyki robi również firma laMillou (www.lamillou.pl).

IMG_4666.PNG

IMG_4661.PNG

Dobrymi firmami z kocami są w mojej opinii również Colorstories (www.colorstories.pl) – ja wybrałam ten z kapturkiem. Numero74 (www.mofflo.pl) – ten grubszy zimowy kocyk chcę by posłużył nam jako kołderka/ ciepły koc na spacery. No i cudowna firma Aden&Anais robiąca bambusowe cuda! (www.bokado.pl)
Z całą pewnością kocyk to coś, czego używa się długo. Leon do dziś ma drzemki w dzień i przykrywa się swoim kocykiem.

IMG_4667.PNG

IMG_4670.PNG

IMG_4669.PNG

IMG_4671.PNG

Kolejna rzecz w wyprawce to rożek. No tutaj nie polecę takiego, który sprawdził się przy Leonie bo zwyczajnie go nie używaliśmy. Nie potrzebowaliśmy rożka, Leon nie lubił być otulany. Jest to jednak wygodna opcja do przenoszenia dziecka czy nawet otulenia w wózku. Do rożka można włożyć dziecko cieplutko ubrane i wiadomo już, że nie zmarznie na spacerku.
Polecam rożki Colorstories (www.colorstories.pl), Tom& Buddies (www.cocoshki.pl) oraz Lodger (www.pieluszkarnia.pl)- rożki również w promocji. Wszystkie te firmy robią rożki w taki sposób, że mogą posłużyć również jako kocyk czy mata do leżenia.

IMG_4668-0.PNG

IMG_4664-0.PNG

IMG_4662-0.PNG

IMG_4675.PNG

Pieluszki- otulacze.
Ja używałam i nadal używam Aden&Anais (www.bokado.pl). Nie jest to najniższa cena, już o nich pisałam, jest jednak na bardzo długo. Może posłużyć jako cieniutki kocyk, ręczniczek, okrycie wózka przed słońcem i wiatrem, i również jako otulacz/ rożek. Zawinięte dziecko poczuje się bezpiecznie i cieplutko. Bambusowe otulacze robi też firma Lodger (www.cocoshki.pl) oraz laMillou (www.lamillou.pl).

IMG_4674.PNG

IMG_4677.PNG

IMG_4676.PNG

IMG_4673.PNG

Ostatnią rzeczą do okrywania jest śpiworek do wózka. Tu można się popisać, wybór jest ogromny. Jednak najlepszy do gondoli jest mały śpiworek, lub kombinezon dla maleństwa i ciepły kocyk.
Tu mogę polecić znów laMillou (www.lamillou) oraz nasz typ – Wallaboo. Nie jest to typowy śpiworek wózkowy, raczej kocyk/ rożek/ śpiworek/ otulacz i mata w jednym (www.babymama.pl). Lodger również robi śpiworki, typowo zimowe, ciepłe (www.babymama.pl).

IMG_4679.PNG

IMG_4680.PNG

IMG_4678.PNG

IMG_4681.PNG

I jeszcze jedno. Po prostu nie przetestowałam, ale wszystko przede mną. Jeszcze jedna firma, znam mamę która jest pomysłodawcą. Effii. Firma rozwijająca się w błyskawicznym tempie! Wróże ogromny sukces. Dobre ceny, z opinii moich koleżanek jakość nie do zarzucenia. Na pewno przetestujemy niebawem pieluszki bambusowe.
W swojej ofercie mają otulacze, pościele, ręczniki, rożki i duży wybór kocyków.

IMG_4691.JPG

Jedna myśl w temacie “Pierwszy post wyprawkowy

  1. Zoja, piękne imię, a przed porodem mi nie znane. Jeśli los zadecyduje (bo ja nie) o kolejnym dziecku, Zoja na pewno będzie na tapecie .

skomentuj ten wpis:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s