Usborne

Chłopiec ma trzy latka. To dobry czas na wspólne prace. Dziecko w tym wieku potrafi już skupić się dłuższą chwilę na jednym zadaniu. Chłopiec lubi oglądać bajki, ale tak samo lubi książki i zabawę. Nie robi mu różnicy czy ogląda bajki w języku polskim czy angielskim dlatego włączamy często celowo po angielsku, by się z nim osłuchiwał. 

Pierwszy raz zdecydowałam się na książki w języku angielskim. Jestem naprawdę pod wrażeniem prostoty, pomysłowości i wykonania. Chcę Wam pokazać trzy rzeczy Usborne.

1. Książka Usborne night time. Jest to książeczka o tym co się dzieje w nocy w różnych miejscach. Są w niej okienka, które się otwiera paluszkiem i co stanowiło oczywiście główną atrakcję.  

                                 

2. 100 things for little children to do on a train. Karty do uzupełniania dla dzieci od lat trzech. Jestem zaskoczona tym jak Leon dobrze sobie radzi z uzupełnianiem. Oczywiście potrzebna jest tu moja pomoc, ale sam sporo zadań wykonał. Na pewno zabierzemy ze sobą karty na wakacje – w podróży sprawdzą się wyśmienicie.

   

                             

3. Travel Activity Book. Zeszyt do uzupełniania z naklejkami i prostymi zadaniami do wykonania – kolorowanie, naklejanie, uzupełnianie. 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Te i inne pozycje Usborne dostępne są w sklepie Bokado.pl:  https://www.bokado.pl/pl/searchquery/Usborne/1/phot/5?url=Usborne

Na hasło flamastrempisane do końca tygodnia (do niedzieli 5go lipca) otrzymacie 10% zniżki na Usborne. 

skomentuj ten wpis:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s